Apie mus

Kas esame?

Esame jaunų žmonių komanda, kurie myli savo darbą. Stengiamės tobulėti kiekvieną dieną tam, kad atliktume savo darbą vis geriau.

Versliukai.lt komanda

 • Daumantas Kirkutis
  Portalo vadovas ir įkūrėjas
  Daumantas Kirkutis

  Svajoju dirbti mylimą darbą ir padėti tai daryti kitiems. Tikiu, kad lankytojų lūkesčius vis geriau išpildantis Versliukai.lt portalas padeda man siekti šios svajonės.

 • Elena Gadišauskaitė
  Portalo administratorė
  Elena Gadišauskaitė

  Versliukai.lt radau tai, kas man svarbiausia darbe – gerą idėją ir šaunią komandą.

 • Paulius Jančiukas
  Programuotojas
  Paulius

  Džiaugiuosi, kad galiu kurti tokį portalą, kurio idėja man patinka, kuris nuolatos auga ir ateityje taps didelis ir programiškai sudėtingas projektas.

Ko siekiame?

Kuriame portalą, kuris tarnautų tiek paslaugų ieškantiems, tiek jas teikiantiems.

Siekiame, kad paslaugų ieškantys paprasčiau ir greičiau atrastų patikimus ir poreikius atitinkančius paslaugų teikėjus, o kokybiškai besistengiantys dirbti paslaugų teikėjai visada turėtų pakankamai klientų.

Kodėl portalo pavadinimas Versliukai?

Žodis verslas lietuvių kalboje reiškia „viskas, kuo verčiamės, kad pragyventume“, tai apima visas žmonių veiklos sritis. Mes orientuojamės į smulkiojo verslo reklamą. Džiaugiamės, kad pavadinimas yra lietuviškas ir jis tiesiogiai įvardija tai, ką mes reklamuojame.

Todėl, kad pavadinimas yra lietuviškas ir jis tiesiogiai įvardija tai, ką Jūs galite rasti šiame portale - nedidelius verslus, individualiai dirbančius, ir jų atstovus.

Todėl, kad Lietuvoje dominuoja vadinamosios mikroįmonės, turinčios vos po kelis ir ne daugiau nei 10 darbuotojų. Jos Lietuvoje sudaro apie 80 proc. visų įmonių.
(Šaltinis: Lietuvos statistikos departamentas, 2015 m. duomenys)

Todėl, kad Lietuvoje individualią veiklą vykdo daugiau nei 135 000 gyventojų.
(Šaltinis: VMI, 2015 m. duomenys)